• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
Na pokuszenie moviesroom 1200x200

Platforma AMC opublikowała nowy teaser zapowiadający jej nadchodzącą wielkimi krokami dramatyczną serię The Terror. Serial pochodzi od producentów wykonawczych, Ridley'a Scotta, Davida Kajganicha i Soo Hugh. Zapraszamy do oglądania!

Zobacz również: Widow - Elizabeth Olsen bohaterką serialu Facebooka?

Film zainspirowany jest prawdziwą historią koncentrującą się na niebezpiecznej podróży Królewskiej Marynarki Wojennej do nieznanego terytorium, podczas gdy załoga próbuje odkryć Przejście Północno-Zachodnie. W obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, kurczącej się nadziei i strachu przed nieznanym, ekipa staje na skraju wyginięcia. Zamrożony, odizolowany i uziemiony na krańcu Ziemi, The Terror podkreśla wyraźną linią wszystko, co może pójść nie tak, kiedy grupa mężczyzn, zdesperowanych na punkcie przetrwania, zmaga się nie tylko z żywiołami, ale i samym sobą.

The Terror uchwycił rzadką kombinację fascynującej historii, złożonych bohaterów, niewygasłego ludzkiego ducha i horroru, a także obietnicy niezbadanego świata.

W taki sposób omawiane dzieło opisali jego showrunnerzy - David Kajganich i Soo Hugh.

Z niecierpliwością pragniemy zabrać widzów do tego niezwykłego świata już w przyszłym marcu.

Dziesięcioodcinkowy dramat może poszczycić się następującą obsadą: Jared Harris - Kapitan Francis Crozier, Tobias Menzies - Kapitan James Fitzjames, Ciarán Hinds - Sir John Franklin, Paul Ready - dr Henry Goodsir, Adam Nagaitis - Cornelius Hickey, Nive Nielsen - Lady Silence, Ian Hart - Thomas Blanky i Trystan Gravelle - Henry Collins.

The Terror zadebiutuje w poniedziałek, 26 marca na stacji AMC.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - AMC

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.