Liga sprawiedliwosci

The Terror – nowa zapowiedź serialu zainspirowanego prawdziwą historią!

Platforma AMC opublikowała nowy teaser zapowiadający jej nadchodzącą wielkimi krokami dramatyczną serię The Terror. Serial pochodzi od producentów wykonawczych, Ridley’a Scotta, Davida Kajganicha i Soo Hugh. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=eX2-4dwe22A

Zobacz również: Widow – Elizabeth Olsen bohaterką serialu Facebooka?

Film zainspirowany jest prawdziwą historią koncentrującą się na niebezpiecznej podróży Królewskiej Marynarki Wojennej do nieznanego terytorium, podczas gdy załoga próbuje odkryć Przejście Północno-Zachodnie. W obliczu zdradliwych warunków, ograniczonych zasobów, kurczącej się nadziei i strachu przed nieznanym, ekipa staje na skraju wyginięcia. Zamrożony, odizolowany i uziemiony na krańcu Ziemi, The Terror podkreśla wyraźną linią wszystko, co może pójść nie tak, kiedy grupa mężczyzn, zdesperowanych na punkcie przetrwania, zmaga się nie tylko z żywiołami, ale i samym sobą.

The Terror uchwycił rzadką kombinację fascynującej historii, złożonych bohaterów, niewygasłego ludzkiego ducha i horroru, a także obietnicy niezbadanego świata.

W taki sposób omawiane dzieło opisali jego showrunnerzy – David Kajganich i Soo Hugh.

Z niecierpliwością pragniemy zabrać widzów do tego niezwykłego świata już w przyszłym marcu.

Dziesięcioodcinkowy dramat może poszczycić się następującą obsadą: Jared Harris – Kapitan Francis Crozier, Tobias Menzies – Kapitan James Fitzjames, Ciarán Hinds – Sir John Franklin, Paul Ready – dr Henry Goodsir, Adam Nagaitis – Cornelius Hickey, Nive Nielsen – Lady Silence, Ian Hart – Thomas Blanky i Trystan Gravelle – Henry Collins.

The Terror zadebiutuje w poniedziałek, 26 marca na stacji AMC.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – AMC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta