Advertisement
banner

Ujawniono obsadę telewizyjnej wersji Co robimy w ukryciu!

Jeżeli ktokolwiek czeka na telewizyjną wersję tej kapitalnej czarnej komedii o wampirach z 2014 roku, ma pełne prawo być zadowolony. Nie tylko bowiem Taika Waititi i Jermaine Clement – dwie największe gwiazdy produkcji – oprócz aktorskich występów będą mieli pełną kontrolę nad projektem (ten pierwszy będzie reżyserem, drugi – scenarzystą), ale także otrzymają do dyspozycji imponujący zespół. Starczy wspomnieć, że do obsady dołączy ceniona za występ w Lady Bird Beanie Feldstein oraz znany już z dziwacznych ról Doug Jones (dwie części Hellboya i Kształt wody u Guillermo del Toro).

A to jeszcze nie koniec. Dodać do tego wszystkiego należy Jake’a McDormana, którego mogliśmy poznać w szybko zakończonej serii Limitless, Mark Proksch (Biuro, Zadzwoń do Saula), oraz zapowiedzieni już wcześniej Kayvan Novak, Matt Berry, Natasia Demetriou i Harvey Guillen. 

Fani twórczości Waititiego i spółki mogą czuć się usatysfakcjonowani – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż nadal w planach znajduje się filmowy sequel, czyli We’re Werewolves, będący groteskowym paradokumentem z perspektywy wilkołaków.

Źródło: indiewire / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?