Lucas Till nowym MacGyverem!

Wygląda na to, że stacja CBS właśnie znalazła aktora do reboota kultowego serialu akcji z lat 80, ”MacGyver”. The Hollywood Reporter donosi, że główną rolę zagra Lucas Till, znany jako Havok, z serii X-Men.

lucas till x men

Zobacz także: „X-men: Apocalypse” – nowy zwiastun produkcji!

Nowy serial ma opowiadać o dwudziestokilkuletnim MacGyverze, który zostaje zwerbowany do tajnej organizacji, gdzie wykorzysta swój talent do zapobiegania zagrożeniom w niekonwencjonalny sposób.

Początkowo to James Wan („Piła”), który jest również jednym z producentów serialu, miał stanąć za kamerą odcinka pilotażowego. Niestety ze względu na konflikt terminów, zastąpi go David Von Ancken („Salem”, „Pamiętniki wampirów”).

Moją pierwszą koncepcją było pokazanie młodego, genialnego MacGyvera na studiach w Bostonie. Jest tak mądry, że trudno jest mu znaleźć sobie miejsce w świecie, więc jest w pewnym rodzaju outsiderem. Jest przebiegły, mądry, świetnie zna matematykę i inżynierię. Chciałem umieścić historię MacGyvera wokół czegoś podobnego do filmu „Północ, północny zachód”. Zostaje oskarżony o coś, co sam zaprojektował, coś naprawdę wielkiego, coś czego każdy pożądał, a teraz, kiedy jego wynalazek jest uzbrojony i stanowi zagrożenie, wszyscy go ścigają. Ucieka, próbując oczyścić swoje imię. Coś w rodzaju „Wróg publiczny” tyle, że Will Smith jest wyposażony w umysł MacGyvera – mówił Wan.

W serialu zobaczymy również Joshuę Boone („Prawo i bezprawie”) oraz George’a Eadsa („CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”). Scenariusz został napisany przez Paula Downa Colaizzo. Na pokładzie znajduje się również Henry Winkler, który współpracował przy oryginalnej serii.

macgyver z bombą

Lucasa Tilla będziemy mogli oglądać niedługo w najnowszym filmie serii „X-Men: Apocalypse”, którego polska premiera odbędzie się już 20 maja.

Oryginalny serial, wyprodukowany w latach 80. i 90. liczył 7 sezonów. W serii mogliśmy śledzić przygody niesamowitego człowieka, który wiedział wszystko i potrafił zrobić coś z niczego. Swoje umiejętności wykorzystywał w zadaniach powierzonych mu przez tajną Fundację Phoenix.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: The Hollywood Reporter

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?