the old guard background Advertisement

Jason Priestley jako Śledczy do pary w nowym serialu 13 Ulicy

Już 5 marca o 21:00 kanał 13 Ulica zaprezentuje dwuodcinkową premierę serialu kryminalnego pt. Śledczy do pary, w którym były hokeista Matt Shade, by odmienić swoje dotychczasowe życie, łączy siły ze sprytną prywatną detektyw Angie Everett. Każde nowe zlecenie to szansa dla dwójki śledczych, by wykazać się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem.

Dotychczasowe życie ex-hokeisty Shade’a (w tej roli Jason Priestley, niezapomniany Brandon z serialu Beverly Hills, 90210) obfitowało w skandale i niejasne zagrywki – hokej to sport, w którym zdarzają się brutalne faule, bójki i często pojawia się krew. Aby odkupić swoją burzliwą przeszłość, główny bohater Shade dołącza do Angie Everett (w tej roli Cindy Sampson), właścicielki agencji detektywistycznej, która niedawno przejęła schedę po zmarłym ojcu, by razem stawić czoło najbardziej zawiłym sprawom i zagadkom detektywistycznym Toronto.

Sledczy do pary (3).jpg

Każde nowe zlecenie to szansa dla dwójki śledczych, by wykazać się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem. Matt Shade pracując z Angie, ponownie zaczyna doświadczać adrenaliny, której tak bardzo mu brakowało po zakończeniu kariery sportowej i odkrywa, że umiejętności nabyte na tafli lodowej są przydatne w nowej roli. Chociaż przyziemna i trzeźwo myśląca Angie ma Shade’a początkowo za naiwniaka, szybko urzeka ją jego pasja i determinacja.

Zobacz również: Co kupić na walentynki? Popkulturowy poradnik prezentowy!

W serialu Śledczy do pary oprócz dużej dawki kryminału nie zabraknie wątków miłosnych i elementów komediowych. W pierwszym odcinku para próbuje dowiedzieć się, dlaczego ktoś sabotuje karierę podopiecznego Matta. Potem oboje zbadają sprawę rzekomego morderstwa znanego szefa kuchni, wyruszą na poszukiwanie konia wyścigowego wartego miliony i udadzą się na Wyspy Torontońskie w nadziei na wytropienie podpalacza i mordercy. Czy ich misja zakończy się powodzeniem?

Sledczy do pary (2).jpg

Oprócz Jasona Priestleya i Cindy Sampson w obsadzie znaleźli się Barry Flatman (Fargo, Defiance), Jordyn Negri (Magazyn 13, Dino Dan), Clé Bennett (Nowe gliny, Świat według Barneya) i Ennis Esmer (The Listener: Słyszący myśli). W serialu nie zabraknie również różnych osobistości ze świata rozrywki, jak chociażby Daniela Negreanu – posiadacza sześciu bransolet World Series of Poker oraz dwóch tytułów Mistrza World Poker Tour, producenta muzycznego i rapera Kardinala Offishalla, legendy kanadyjskiego hokeja na lodzie, Douga Gilmoura, który pojawi się już w pierwszym odcinku serialu i wielu innych.

https://www.youtube.com/watch?v=S3YJR9fN47s

Podwójne odcinki serialu Śledczy do pary już od poniedziałku 5 marca o 21:00 na kanale 13 Ulica.

13 ulica.png

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?