• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Stacja SyFy w związku ze zbliżającą się premiera Kryptona udostępniła plakaty promujące głównych bohaterów serialu: Seg-Ela, Nyssę-Vex, Dev-Ema oraz Lytę Zod. Produkcja, oparta na postaciach z komiksów DC i stworzona przez Jerry'ego Siegela oraz Joe Schustera, będzie mieć swoją premierę 21 marca 2018 roku.

Zobacz również: Krypton - nowy plakat serialu sugeruje więcej treści niż się wydaje

Na dwa pokolenia przed zniszczeniem planety Supermana Krypton opowiada o losach Seg-Ela (Cameron Cuffe), legendarnego dziadka Człowieka ze Stali - którego ród El został upokorzony i poddany ostracyzmowi. W czasach, gdy wśród dowództwa Kryptonu panował nieład, Seg-El spotyka ziemskiego podróżnika w czasie, Adama Strange'a (Shaun Sipos), który ostrzega go, że ma mało czasu na ocalenie swojego ukochanego świata od pogrążenia się w totalnym chaosie. Walcząc o oczyszczenie własnego nazwiska i byt swoich najbliższych, Seg zostaje również wplątany w śmiertelny konflikt interesów - może uratować swoją rodzinną planetę bądź pozwolić na jej zniszczenie, tym samym zaważając o przyszłości przyszłego wnuka.

Krypton został wyprodukowany przez Warner Bros. Horizon Scripted Television, jego producentem wykonawczym jest David S. Goyer (Człowiek ze StaliBatman v Superman: Świt sprawiedliwości, trylogiaMrocznego Rycerza), zaś showrunnerem Cameron Welsh. Oprócz Cuffe i Siposa, w obsadzie znajdują się: Georgina Campbell (Broadchurch), Elliot Cowan (Demony Da Vinci), Ann Ogbomo (World War Z), Rasmus Hardiker (Wasza Wysokość), Wallis Day (Will), Aaron Pierre (Tennison) oraz an McElhinney (Gra o tron).

Krypton House Of ElFot. Materiały prasowe SyFy

Krypton House Of EmFot. Materiały prasowe SyFy

Krypton House Of VexFot. Materiały prasowe SyFy

Krypton House Of ZodFot. Materiały prasowe SyFy

Krypton HousesFot. Materiały prasowe SyFy

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe SyFy

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krystian Karolak

Krystian Karolak

Dziennikarz

O mnie:

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.