The Expanse – zwiastun 3. sezonu przeboju stacji Syfy!

Przebój stacji Syfy, a mowa tutaj o serialu The Expanse, powróci na antenę już niebawem. W związku z tym mamy dla Was kolejny zwiastun wspomnianej przed momentem produkcji. Znajdziecie go poniżej. Materiał pochodzi z oficjalnego konta serialu założonego na portalu społecznościowym Twitter.com.

https://www.youtube.com/watch?v=-LpCrlcodKQ

Zobacz również: Matt Reeves stworzy razem z Netflixem adaptację opowiadania science fiction!

Nadchodzący sezon będzie się składać z 13 epizodów i złowieszczo obiecuje, że żadna planeta, asteroida czy też statek nie może czuć się bezpiecznie. Brzmi wystarczająco interesująco? W omawianym rozdziale Ziemia, Mars i Pas Asteroid znajdą się w fazie wojny. Każda z frakcji walczy o władzę oraz kontrolę. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, misja odkrycia sekretu protomolekuły osiąga najwyższy status, a każda, nawet najmniejsza podjęta decyzja może wpłynąć na ostateczne przetrwanie Układu Słonecznego. 

Daleka przyszłość. Seria rozgrywa się w skolonizowanej galaktyce, gdzie dwóch nieznajomych nieświadomie pakuje się w rozległą konspirację. Produkcja została oparta na bestsellerze New York Timesa spod pióra Daniela Abrahama oraz Ty’a Francka (ich wspólny pseudonim to James S. A. Corey). Obsada serii składa się z następujących gwiazd: Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Dominique Tipper, Cas Anvar, Wes Chatham i Frankie Adams. Ponadto w 3. sezonie widzowie zobaczą również Elizabeth Mitchell oraz Davida Strathairna.

Duet scenarzystów nominowanych do Nagrody Akademii Filmowej – Mark Fergus oraz Hawk Ostby (Ludzkie dzieci, Iron Man) pełni funkcję producentów wykonawczych dzieła razem z showrunnerem Narenem Shankarem (Almost Human, Grimm).

3. sezon serialu The Expanse zadebiutuje na antenie w środę, 11 kwietnia. Wyświetleniem produkcji zajmie się oczywiście stacja Syfy.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – SYFY

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?