Serialowy rozkład jazdy na marzec w Ale Kino+

W marcu Ale kino+ zaprasza widzów do obejrzenia trzech seriali – po raz  pierwszy w polskiej telewizji. Fanów political fiction z pewnością przyciągnie drugi sezon najdroższego norweskiego serialu Okupowani. Trudny –  ale jakże na czasie – temat nadużyć seksualnych w kręgach show-businessu poruszą Ulubieńcy publiczności. Miniaturzystka to natomiast barwny miniserial kostiumowy, który przeniesie widzów do siedemnastowiecznego Amsterdamu.

Zobacz również: Nowości filmowe w marcowej ramówce CANAL+

Najdroższy norweski serial powraca na antenę Ale kino+ w niedzielę 4 marca. Okupowani (Okkupert) to produkcja z gatunku political fiction, której pomysłodawcą jest słynny norweski pisarz Jo Nesbø. W drugim sezonie Okupowanych Norwegia dalej znajduje się pod rosyjską okupacją, a zarzewiem kryzysu na skalę międzynarodową będą lokalne utarczki między Norwegami a Rosjanami chroniącymi instalacje naftowe w północnej części kraju.

PREMIERA: W każdą niedzielę o godz. 20:10.

https://www.youtube.com/watch?v=hyDQg01T_TU

Ulubieńcy publiczności (National Treasure) to serial, którego scenariusz napisał Jack Thorne, autor m.in. Cudownego chłopaka oraz Złodziei diamentów. Głównym bohaterem produkcji jest Paul Finchley (w tej roli Robbie Coltrane) – popularny komik, zwany także Skarbem narodowym. Jego kariera i wizerunek pogrążają się w chaosie, kiedy zostaje oskarżony o gwałt, którego rzekomo dopuścił się jeszcze w latach 90. Czy uda mu się wyjść obronną ręką? Serial zdobył 3 nagrody BAFTA, w tym dla najlepszego miniserialu 2017 roku. 

PREMIERA: W środy, od 21 marca, o godz. 20:10.

National_Treasure_Ep1_Robbie_Coltrane_as_Paul_Finchley___Julie_Walters_as_Marie_Finchley___Aimee_Spinks__The_Forge___all3media_International.jpg

Zobacz również: Kruk. Szepty słychać po zmroku – mamy oficjalny zwiastun nowego serialu CANAL+!

Miłość, pożądanie, zdrada i mroczne sekrety bogatych kupców w siedemnastowiecznym Amsterdamie to motywy przewodnie 3-odcinkowego miniserialu Miniaturzystka (The Miniaturist), będącego ekranizacją bestselleru Jessie Burton. Książka zrobiła furorę wśród wydawców, ukazując się w 30 krajach. Rok 1686. Osiemnastoletnia Nella Oortman staje na progu wielkiego domu w bogatej dzielnicy Amsterdamu. Miesiąc wcześniej poślubiła zamożnego kupca, Johannesa Brandta i teraz przybywa, by wprowadzić się do męża. Lecz zamiast niego wita ją mrukliwa i niemiła Marin, siostra Johannesa. Gdy ten w końcu się pojawi, nie poświęci żonie zbyt wiele czasu. Podaruje jej jednak niezwykły prezent: okazałą drewnianą replikę domu, którą umebluje dla niej tajemniczy miniaturzysta. Podziw dla jego zręczności szybko zastąpi lęk, gdyż drobiazgi wyposażenia i figurki przedstawiające domowników nie tylko odsłaniają ich tajemnice, ale i antycypują straszne wydarzenia, które wkrótce staną się ich udziałem. Skąd artysta tyle wie o sekretach rodziny Brandtów? Czyż nie są marionetkami w jego rękach, skoro zna ich przyszłość? I kim jest ów nieuchwytny twórca?   

PREMIERA: Od 31 marca do 2 kwietnia, godz. 20:10.                                                                                 

The_Miniaturist__The_Forge_and_all3media_international._Photograph_by_Laurence_Cendrowicz___2_.jpg

Ponadto w marcu w Ale kino+:

​W środę, 7 i 14 marca o godz. 20:10 premierowe odcinki serialu kryminalnego​​​ Endeavour 5.

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?