Plebs – Seth Rogen zrealizuje amerykański remake brytyjskiej komedii!

Seth Rogen (Disaster Artist, Sausage Party) zrealizuje remake brytyjskiej serii komediowej Plebs dla publiczności Stanów Zjednoczonych. Wspomniany twórca zdobył prawa do emisji programu w amerykańskiej telewizji od wytwórni Rise Films. Firma jest brytyjską kompanią produkcyjną stojącą za rzeczoną, przebojową komedią.

MV5BMjVkYjg4OTYtODA1NS00NGUzLTkzN2ItZDI2Mzc0MTZlZTkwL2ltYWdlL2ltYWdlXkEyXkFqcGdeQXVyNDAxMTYzMjQ. V1

Zobacz również: Amazon planuje produkcję nowego serialu animowanego Undone!

Wytwórnia Point Grey Pictures jest odpowiedzialna za realizację zaplanowanego remake’u. Z kolei Rise Films zostanie wpisane w napisy końcowe jako współproducent serii. Projekt znajduje się obecnie we wczesnej fazie, a co za tym idzie, nie posiada jeszcze przypisanej stacji lub platformy streamingowej. Firma Rogena, Point Grey Pictures, to wytwórnia mogąca pochwalić się następującymi produkcjami na swoim koncie: To już jest koniec, Wywiad ze słońcem narodu, Disaster Artist i Preacher.

Plebs opowiada o zdarzeniach, które doświadczają Marcus, Stylax i ich niewolnik Grumio w swoim zwariowanym, przyziemnym życiu, jako młodzi, gorącokrwiści ludzie, egzystujący w kosmopolitycznej metropolii starożytnego Rzymu.

Tom Rosenthal i Ryan Sampson byli liderami brytyjskiej wersji omawianego serialu. Sam Leifer i Tom Basden stworzyli show dla telewizji Zjednoczonego Królestwa pod kierownictwem Rise Films. W produkcji znajduje się obecnie 4. sezon omawianego widowiska. Gwizdami gościnnymi show zostaną: Robert Lindsay, Tom Davis i Maureen Lipman.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Rise Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?