• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

W sieci wreszcie zadebiutowała krótka zapowiedź wyczekiwanego odcinka ScoobyNatural z serialu Nie z tego świata. Ten niezwykły epizod, który zadebiutuje na CW już 29 marca, będzie crossoverem Supernatural i serialu animowanego Scooby-Doo. Teaser znajdziecie poniżej.

Jak dojdzie do tego niesamowitego spotkania Wainchesterów z ekipą Scooby-Doo? Pracownik lombardu w ramach podziękowań za pomoc wręcza braciom telewizor. Po przybyciu do bunkra Dean od razu korzysta z prezentu. Gdy tylko włącza sprzęt, nasi bohaterowie zostają wciągnięci do telewizora, prosto do kreskówkowego świata Scooby-Doo, a dokładniej do odcinka zatytułowanego A night of fight in no delight. Jednak to, co ujrzymy, nie będzie dokładnym powtórzeniem wydarzeń z animowanego serialu dla dzieci. Będzie to zdecydowanie wersja dla dorosłych. Nadchodzący epizod będzie bardziej mroczny i pojawią się rzeczy, których zwyczajnie nie zobaczylibyśmy w kreskówce o Scoobym Doo. 

scoobynatural 1fot. CW

scoobynaturalfot. CW

Źródło: Ew / Ilustracja wprowadzenia: CW

 

Wiesz, co z tym zrobić


Aleksandra Czekaj

Aleksandra Czekaj

Redaktor

O mnie:

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, The Wire, Buffy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.