Prezes coraz bliżej prawdy! Oto zwiastun 3. sezonu Ucha Prezesa!

Ucho Prezesa wraca na Showmax! To już 3 sezon satyrycznej serii cieszącej się niesłabnącym zainteresowaniem widzów. Pierwszy odcinek „zrekonstruowanego” serialu zadebiutuje w serwisie już 15 marca. W sieci dostępna jest już zapowiedź nowych odcinków.

https://www.youtube.com/watch?v=MiyxGJKxO98

W tym sezonie pojawi się wiele nowych twarzy, a zrekonstruowany rząd stworzy warunki do nawiązywania nowych relacji pozapolitycznych, które mogą przynieść niespodziewane efekty. Nad wszystkim niezmiennie panuje Prezes, zewsząd otoczony przez wrogów. Oczywiście z najwyższym poczuciem obowiązku wsparcia udziela mu Mariusz – świeżo upieczony Minister Wojny.

Zobacz również: Prezes Kaczyński skomentował odcinki Ucha Prezesa!

cezary pazura ucho prezesa donald angela 3 sezon showmax

Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej „Posiedzenie rządu” oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. W stałej obsadzie znajdują się również Mikołaj Cieślak i Izabela Dąbrowska. Gościnnie w Uchu Prezesa występują gwiazdy polskiego kina, teatru i telewizji. Do tej pory pojawili się m.in. Andrzej Seweryn, Jarosław Boberek, Tomasz Sapryk, Lesław Żurek, Wojciech Mecwaldowski, Anna Próchniak, Jerzy Bończak, Krzysztof Czeczot, Cezary Żak, Marian Opania, Wiktor Zborowski czy Artur Barciś. W 3. sezonie zobaczymy zaś m.in. Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Jolantę Fraszyńską i Magdalenę Schejbal. 

Trzeci sezon “zrekonstruowanego” serialu zadebiutuje 15 marca w serwisie Showmax, w niedzielę 18 marca pojawi się w Telewizji WP, a na kanale YouTube w kolejny czwartek, czyli 22 marca. W sumie powstanie 14 odcinków, w tym dwa specjalne dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z trailera Ucha Prezesa 3

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?