• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Przeniesienie na ekrany telewizorów historii jednej z najpopularniejszych supergrup DC Comics z pewnością wiązać się będzie z zasięgnięciem mocno w głąb tego wielkiego uniwersum, nie poprzestając na ikonicznych herosach (o czym mogliśmy się przekonać już przeglądając dotychczasowe materiały promocyjne). Teraz dowiadujemy się, że być może przyjdzie kolej na kogoś nieco bardziej znanego, acz wciąż niewykorzystanego, jeżeli chodzi o szeroko pojęte adaptacje. 

Jason Todd, będący drugim Robinem, który przejął schedę po Dicku Graysonie (późniejszym Nightwingu) i zakończył swoją karierę sideckicka Batmana pod łomem samego Jokera, najprawdopodobniej będzie bohaterem przynajmniej ostatniego epizodu pierwsze sezonu. Tak wynika przynajmniej ze wstępnej listy odcinków:

#1.1 "Titans" (Pilot)
#1.2 "Hawk and Dove"
#1.3 "Starfire"
#1.4 "Rachel"
#1.5 "The Doom Patrol"
#1.6 "The Messenger"
#1.7 "Jason Todd"
Ciekawe jest to, w jakiej roli pojawi się ta postać, skoro samemu Graysonowi daleko jeszcze będzie do rozłamu ze swoim mentorem. Póki co można jedynie się domyślać.
 
Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.