• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

 

Stacja AMC opublikowała zapowiedź przyszłotygodniowego odcinka, który zatytułowany jest The Key. Epizod zostanie wyświetlony przez wspomniany kanał już w najbliższą niedzielę, czyli 18 marca.

Zobacz również: Rampage - przepiękny międzynarodowy plakat, azjatycka zapowiedź oraz śmieszny materiał z Johnsonem!

Opis: Cała wojna wywarła druzgocący wpływ na każdą zaangażowaną w nią osobę. Lokalne grupy są wyniszczone. Alexandria zdewastowana, Hilltop przygwożdżone, a Kingdom rozbite - część z nich jest martwa, a pozostała przy życiu kontrolowana przez Saviors. W samym centrum zaś - Rick, rozkojarzony konfliktem, powraca do domu, gdzie dowiaduje się o bohaterskiej akcji Carla (poprowadził swoich podopiecznych w bezpieczne miejsce, podczas ataku Negana) oraz jego ugryzieniu przez zombie. Bohater zmuszony jest stawić czoło nowej rzeczywistości. Carl od zawsze był latarnią pełną światła, symbolem nadziei dla resztek ludzkości.

Lecz Rick nie jest jedyną osobą, która żyje w poczuciu ciągłego niebezpieczeństwa. Aaron i Enid znajdują się w opłakanej sytuacji w Oceanside - niepewni, czy przebywają na przyjaznym terytorium, a może właśnie narobili sobie kolejnych wrogów. Ojciec Gabriel również odegra swoją rolę, próbując przemycić dr. Carsona bezpiecznie do Hilltop. Z kolei ciężarna Maggie stawia czoła moralnym wyborom i konsekwencjom związanych z przywództwem podczas wojny. W starciu z Saviors musi zdecydować, jak pokierować życiem wielu ludzi, co wcale nie jest takie łatwe.

Ponadto Negan ciągle zmaga się z walkami w jego szeregach, ponieważ pracownicy, zdrajcy i inni uzurpatorzy spragnieni władzy, powodują nieprzerwane konflikty w sanktuarium. Po oddaniu Saviors ważnego zwycięstwa, lojalność Eugene’a zostaje wystawiona na próbę, gdy pojawiają się nowe przeszkody. Podczas trwania wojny granica pomiędzy dobrem a złem coraz mocniej zanika. Ludzie walczą w imię tego, w co wierzą i kochają. Wszyscy współpracują razem, w celu osiągnięcia większego celu. Jest nim bezpieczny świat, w którym warto żyć.

The Walking Dead to serial oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana, który został wydany dzięki Image Comics. Omawiana seria to najchętniej oglądane telewizyjne widowisko, a dokładniej rzecz ujmując, dramat, jeśli rozpatrujemy przedział wiekowy od 18 do 49 lat.

Gwiazdami serii są: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton i Jeffrey Dean Morgan.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Gene Page; AMC

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas

Multikino rodzina 1200x200

 


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.