Zagubieni w kosmosie – zobacz materiał zza kulis nowego serialu Netflixa!

PRZYGOTUJ SIĘ NA UDERZENIE! Robinsonowie zabierają Cię za kulisy Zagubionych w kosmosie. Mimo, że wycieczka Robinsonów nie poszła zgodnie z planem, to jedno jest pewne – Robinsonowie zawsze trzymają się razem! Zajrzyj za kulisy ich wspaniałej przygody – zobacz materiał, w którym występują gwiazdy serialu Zagubieni w kosmosie: Toby Stephens, Molly Parker, Mina Sundwall, Taylor Russell, Max Jenkins oraz showrunner Zack Estrin.

https://www.youtube.com/watch?v=RjNuFmo_QJ8&feature=youtu.be

O serialu Zagubieni w kosmosie: Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

W rolach głównych występują TOBY STEPHENS (PiraciŚmierć nadejdzie jutro) jako John Robinson oraz MOLLY PARKER (House of CardsDeadwood) jako Maureen Robinson – małżonkowie w separacji, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. W role dzieci Robinsonów wcielają się: TAYLOR RUSSELL (Wrogie niebo) jako pewna siebie i uparta Judy, MINA SUNDWALL (Plan MaggieTytuł do praw) jako bystra Penny oraz MAX JENKINS (Sense8, Betrayal) jako ciekawy świata i wrażliwy Will Robinson – najmłodszy i najbardziej bezbronny członek rodziny, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Wraz z Robinsonami na obcej planecie uwięzione są również dwie osoby spoza rodziny, które w obliczu trudnych okoliczności szybko znajdują wspólny język (zwłaszcza że łączy je wyjątkowy talent do oszustwa). Są to  mistrzyni manipulacji – charyzmatyczna, a zarazem niepokojąca dr Smith, którą zagra PARKER POSEY (Śmietanka towarzyska, Mascots, Koncert dla Irwinga) oraz szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio znany z Kości, i Polowania na drużbów), który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

LostInSpace_Vertical-Main_PRE_POL.jpg

Źródło: informacja prasowa

Dziennikarz
Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?