The Fosters – zobacz zwiastun epilogu serialu!

Stacja Freeform niedawno ogłosiła, że serial The Fosters zakończy się specjalnym, trzydniowym epilogiem, którego początek przewidziano na poniedziałek, 4 czerwca. Jego koniec z kolei nadejdzie w środę, 6 rzeczonego powyżej miesiąca. Poniżej znajdziecie zwiastun finału serialu The Fosters! Serdecznie zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=F0qilt__lCA

Zobacz również: Paradise Hills – gwiazda Baby Driver dołącza do obsady thrillera science fiction!

W epilogu pojawi się sześć gwiazd gościnnych, którymi będą: Abigail Cowen, Robert Gant, Susan Walters, Beau Mirchoff, Spencer List i Dallas Young.

Serial The Fosters to zniewalający, jednogodzinny dramat opowiadający o wieloetnicznej rodzinie składającej się zarówno z adoptowanych, jak i biologicznych nastolatków, wychowywanych przez dwie matki. Stef Adams Foster (Teri Polo), czyli oddana pracy oficerka policji, razem ze swoją żoną, Lenę Adams Foster (Sherri Saum), a więc szkolną panią dyrektor, stworzyła zgraną, kochającą się familię. Znajdują się w niej: biologiczny syn pierwszej ze wspomnianych wyżej pań, z jej poprzedniego małżeństwa, a na imię mu Brandon (David Lambert); adoptowani bliźniacy – Mariana (Cierra Ramirez) oraz Jesus (Noah Centineo); a także przygarnięte rodzeństwo – Jude (Hayden Byerly) z jego przyrodnią siostrą Callie (Maia Mitchell).

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Freeform

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?