AdvertisementWill i Grace doczeka się 11 sezonu!

Przywrócenie na antenę znanego w latach 90. XX wieku serialu Will i Grace okazało się dla stacji NBC strzałem w dziesiątkę. Wspomniany kanał jest tak bardzo zadowolony z uzyskanych przez sitcom wyników, iż postanowił przedłużyć go o kolejny sezon (a w zasadzie już dwa), mimo iż dziewiąty (licząc od początku), a pierwszy po długiej przerwie rozdział, nie dobiegł przecież jeszcze końca. Odważna decyzja.

189276.1

Zobacz również: Warwick Davies ujawnia wyciętą scenę z Ostatniego Jedi z udziałem granej przez siebie postaci!

Zatem jedenasty i zarazem trzeci sezon liczyć będzie osiem odcinków. Ponadto warto tutaj dodać, że stacja zwiększyła ilość epizodów dziewiątego, a co za tym idzie, drugiego rozdziału omawianej produkcji. Początkowo wspomniany sezon miał liczyć jedynie trzynaście odcinków, lecz ze względu na niezwykle ciepłe przyjęcie serialu, postanowiono przedłużyć go o kolejne pięć. A więc widzowie dostaną w swoje ręce rozdział składający się z aż 18 epizodów!

Will i Grace był jednym najistotniejszych seriali stacji NBC w latach 90. XX wieku, Z okazji wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych mających miejsce w 2016 roku, obsada kultowego sitcomu zdecydowała się nakręcić odcinek specjalny, co zbiegało się z 10 rocznicą zniknięcia serialowego show z ekranów telewizorów. Epizod wzbudził przeogromne zainteresowanie fanów, co nie pozostało bez odpowiedzi stacji NBC, która szybko postanowiła zrealizować, składający się z dziesięciu odcinków dziewiąty sezon produkcji. Koniec końców liczbę epizodów zwiększono do szesnastu.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: NBC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?