Trzecia połowa – nowy serial komediowy z piłką nożną w tle od piątku w TVP1

Telewizyjna Jedynka zaprasza na nowy serial komediowy w gwiazdorskiej obsadzie zatytułowany Trzecia połowa, który za zadanie ma umilać oczekiwanie kibiców na mecze polskiej reprezentacji piłkarskiej. W końcu Trzecia połowa to serial o męskim świecie bohaterów, których największą pasją jest piłka nożna i kibicowanie ukochanemu zespołowi. Jego premiera już 23 marca br. o godz. 20:10, przed transmisją meczu piłki nożnej Polska – Nigeria. Drugi odcinek zaś pojawi się 27 marca (wtorek) o godz. 20:10 w TVP1 przed meczem Polska – Korea Płd. Zaprezentowano również zwiastun produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=2YNp5FR_Ruw

Bohaterowie, na co dzień zakochani w swoich partnerkach, ciężko pracujący, zmagający się z życiowymi problemami, raz w tygodniu stają się prawdziwymi wojownikami. Stosując przeróżne fortele wyrywają się z domu, żeby w pobliskim pubie wspólnie obejrzeć mecz. Największe emocje wzbudzają zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji. Wierni kibice już teraz przeżywają przyszły występ biało-czerwonych i ich całkiem realną szansę na sukces – wszyscy wierzą w polską drużynę. Emocje sportowe, rywalizacja, trzymanie kciuków za polską jedenastkę – to wszystko łączy prawdziwych pasjonatów piłki nożnej, w których role wcielą się ulubieńcy polskich widzów: Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Cezary Pazura, Wojciech Mecwaldowski i inni.

Zobacz również: TOP15 – najlepsze filmy o tematyce piłki nożnej

W męskim świecie nie zabraknie oczywiście kobiet, które na piłkę patrzą z dystansem (Weronika Książkiewicz, Hanna Konarowska). Przed meczem narzekają, że jest sto ważniejszych rzeczy: cieknący kran, wizyta u teściowej itp. Choć narzekają, że ich partnerzy poświęcają zbyt wiele czasu 22. spoconym mężczyznom, biegającym po boisku, to w głębi duszy są dumne widząc, jak ich partnerzy, pod wpływem piłkarskich emocji, przeistaczają się w prawdziwych wojowników.

Za reżyserię odpowiada Kristoffer Rus. Autorami pomysłu na serial są Rafał Kolikow i Krzysztof Landsberg.

Premierowe odcinki Trzeciej połowy są dostępne również na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Źródło: TVP / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Trzeciej połowy (youtube.com)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?