Doug Liman prezentuje zwiastun serialu Impulse!

Portal YouTube opublikował zwiastun serialu Impulse. Jest to złożony z dziesięciu jednogodzinnych odcinków oryginalny dramat, wyreżyserowany przez utalentowanego Douga Limana (Na skraju jutra). Poczuj nieuchronnie zbliżającą się ciemność na własnej skórze w tym klimatycznym i młodzieżowym serialu science fiction, oglądając poniższy zwiastun. Gorąco do tego zachęcamy!

https://www.youtube.com/watch?time_continue=118&v=PFH046Fh3ps

Zobacz również: Ciche miejsce – trzy przerażające fragmenty z oryginalnego obrazu grozy!

W produkcji Impulse, 16-letnia Henry Coles jest autsajderką w swoim nowym mieście, a mowa tu o Reston położonym w Nowym Jorku. Z poważmy chipem na ramieniu oraz bez niezbędnych w tym okresie życia przyjaciół, bohaterka jest wyobcowana i wycofana. Jednakże wszystko zmienia się, gdy traumatyczne starcie z uczniem szkoły budzi w Henry coś głęboko uśpionego – wyzwala mianowicie moc, nad którą nie potrafi ona zapanować.

Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że to właśnie Liman zajął się nakręceniem Impulse. Dlaczego? To bowiem ten twórca odpowiedzialny jest na młodzieżowym przebój Jumper, będący adaptacją pierwszej książki z powieściowego cyklu autorstwa Stevena Goulda. Impulse zatem to ekranizacja trzeciej części wspomnianej serii.

Gwiazdami show są: Maddie Hasson, Missi Pyle, Sarah Desjardins, Enuka Okuma, Craig Arnold i David James Elliott.

Impulse zadebiutuje na YouTube Red tegorocznego lata.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – YouTube

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?