Prezes na rosołku u Beaty. Zwiastun 2. odcinka 3. sezonu Ucha Prezesa

W sieci pojawiła się zapowiedź Przy rosole, drugiego odcinka trzeciego sezonu Ucha Prezesa. W epizodzie zobaczymy Prezesa, który przybywa do domu byłej premier Beaty z zamiarem poważnej rozmowy, a ta ugości go smacznym rosołkiem.

https://www.youtube.com/watch?v=X4D83VXv-js

Opis odcinka: Beata była jedną z najważniejszych osób w państwie, znaczącym politykiem. Teraz nikt poza nią nie pamięta, jaką funkcję pełni. Ale ludzie wciąż o niej pamiętają – a jej dom okazuje się miejscem odpowiednim na najbardziej zaskakujące spotkania.

Trzeci sezon Ucha Prezesa zadebiutował 15 marca. Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej „Posiedzenie rządu” oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. W stałej obsadzie znajdują się również Mikołaj Cieślak i Izabela Dąbrowska. Gościnnie w Uchu Prezesa występują gwiazdy polskiego kina, teatru i telewizji. Do tej pory pojawili się m.in. Andrzej Seweryn, Jarosław Boberek, Tomasz Sapryk, Lesław Żurek, Wojciech Mecwaldowski, Anna Próchniak, Jerzy Bończak, Krzysztof Czeczot, Cezary Żak, Marian Opania, Wiktor Zborowski czy Artur Barciś. W 3. sezonie zobaczymy zaś m.in. Cezarego Pazurę, Tomasza Kota, Jolantę Fraszyńską i Magdalenę Schejbal. 

Zobacz również: Najlepsze odcinki serialu Ucho Prezesa

Przy rosole dostępny jest już w serwisie Showmax. 29 marca odcinek będzie dostępny za darmo na kanale YouTube serialu.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Ucha Prezesa (youtube.com)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?