Skeet Ulrich potwierdza 3 sezon Riverdale

W dniach 31 marca – 1 kwietnia w Paryżu odbywa się pierwsza edycja Rivercon, konwentu tematycznego dedykowanego fanom serialu Riverdale. Przed chwilą Skeet Ulrich, aktor wcielający się w postać FP Jonesa potwierdził, że powstanie trzeci sezon produkcji. Dodał też, że zdjęcia rozpoczną się w lipcu tego roku. Fani obecni na wydarzeniu twierdzą, że podczas konwentu padło również zdanie, iż premiera ma mieć miejsce już we wrześniu. Aktor zapowiedział także, że w kolejnym sezonie zobaczymy Jellybean, córkę granej przez niego postaci, a zarazem siostrę jednego z głównych bohaterów – Jugheada. Informacja nie została oficjalnie potwierdzona, ale obsada zgodnie stwierdziła, że kontynuacja powstanie.

Season 1 Episode 4 The Last Picture Show FP Jones 2

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: Riverdale sezon 2. część B

Obsada serialu składa się z następujących gwiazd: KJ Apa – Archie Andrews, Lili Reinhart – Betty Cooper, Camila Mendes – Veronica Lodge, Ashleigh Murray – Josie McCoy, Cole Sprouse – Jughead Jones i Madelaine Petsch – Cheryl Blossom.

Oparty na postaciach znanych ze stron graficznych powieści wydanych przez Archie Comics serial Riverdale jest produkcją wytwórni Warner Bros. Television i CBS Television Studios działających w porozumieniu z Berlanti Productions. Producentami wykonawczymi dzieła są: Roberto Aguirre-Sacasa, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Jon Goldwater.

Źródło: cartermatt.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośniczka Gwiezdnych Wojen i wszelkich filmów fantastycznych. Uwielbia wciągać się w nowe serie filmowe, ale praktycznie nigdy w seriale. Poza filmami tańczy i pisze własne powieści.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?