Roseanne doczeka się 11 sezonu!

Sieć telewizyjna ABC zdecydowała się przedłużyć Roseanne o 11 już sezon! Channing Dungey, czyli prezydent ABC Entertainment, podzielił się niedawno z mediami decyzją o kontynuowaniu kultowej komedii.

Jesteśmy podekscytowani faktem, że Amerykanie z otwartymi rękami powitali rodzinę Connerów w swoich domach. Widowisko jest równie świeże i aktualne współcześnie, co 21 lat temu. Nie możemy oprzeć się ciekawości, co twórcy odpowiedzialni za produkcje przygotowali dla nas w przyszłym roku.

Stwierdził dumnie Dungey.

MV5BNzhiMjA0NmUtMTNmYy00ZWY4LTkzN2UtZGExNzE0YjIwNmYyXkEyXkFqcGdeQXVyMjkwOTAyMDU. V1 SY1000 SX1500 AL

Zobacz również: Skeet Ulrich potwierdza 3 sezon Riverdale

W nowej serii powracają zarówno regularni członkowie pierwotnej obsady, jak i gwiazdy gościnne. Poza tym oczywiście nie mogło obejść się bez nieznanych dotąd fanom omawianej sagi twarzy. Kolejny rozdział kultowego sitcomu eksploruje takie zagadnienia, jak: życie, śmierć oraz wszystko, co może wydarzyć się pomiędzy nimi. Warto tutaj dodać, że powyższe kwestie zostają przepuszczone przez ironiczne, komiczne oraz zawsze szczere soczewki rodziny Connorów. Z niepowtarzalną Roseanne w samym jej środku, nowymi historiami, które poruszają współczesne problemy, a nawet jeszcze większymi pokładami śmiechu niż poprzednio, jak również niezwykłą obsadą, publiczność otrzymuje w swoje ręce niepowtarzalny powrót ich dotychczasowych przecież ulubieńców. Nie bez powodu, wspomniana rodzina nosi miano najbardziej znanej w całej Ameryce!

Obsada składa się z następujących gwiazd: Roseanne Barr – Roseanne Conner, John Goodman – Dan Conner, Laurie Metcalf – Jackie Harris, Lecy Goranson – Becky Conner-Healy, Sara Gilbert – Darlene Conner, Michael Fishman – D.J. Conner, Emma Kenney – Harris Conner-Healy, Ames McNamara – Mark Conner-Healy i Jayden Rey – Mary Conner. Sarah Chalke, która wcielała się w późniejszych sezonach w Becky, również pojawia się w nowej serii, lecz tym razem w innej roli.

Gościnnymi gwiazdami, które powracają, są: Estelle Parsons – Beverly Harris, Sandra Bernhard – Nancy Bartlett, Natalie West – Crystal Anderson, James Pickens, Jr. – Chuck Mitchell i Adilah Barnes – Anne Marie Mitchell.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – ABC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?