The Walking Dead – Rick vs Negan, czyli garść zdjęć z finałowej potyczki!

I wreszcie powolutku czekamy już na prawdopodobnie ostateczną rozgrywkę między dwoma arcywrogami! Wygląda na to, że to koniec półśrodków, koniec niedokończonych starć, same konkrety. Ci zatem, którzy od pewnego czasu znużeni już są ciągłym przedłużaniem tych wszystkich intryg, mogą zechcieć wrócić do oglądania chociaż ten jeden raz. Poniżej zaś prezentujemy udostępnione przez stację AMC zdjęcia, na których zobaczycie fragmenty ostatecznej rozgrywki pomiędzy armiami Negana i Ricka:

 <p>Whoa! Is this a flashback scene to pre-apocalypse Rick (Andrew Lincoln) with Carl? The clothing would seem to suggest so.</p>

<p>Rick, Michonne, and Co. await the final conflict.</p>

<p>Maggie (Lauren Cohan) has been struggling to deal with dueling impulses of vengeance and morality while leading the Hilltop. What will she do if she has the chance to take out Negan?</p>

<p>Alden (Callan McAuliffe) has slowly been working his way into Maggie’s good graces. Whom will he fight for in the finale?</p>

<p>Jesus (Tom Payne) gets his kicks in taking down a Savior that… looks a lot like Jesus.</p>

<p>Morgan (Lennie James) will not only be appearing in <em>The Walking Dead</em> finale but the <em>Fear the Walking Dead</em> premiere that immediately follows it as well.</p>

<p>Michonne always has it covered.</p>

<p>Siddiq (Avi Nash) was saved by Carl; now he will try to help Carl’s family win… and live.</p>

Opis: Cała wojna wywarła druzgocący wpływ na każdą zaangażowaną w nią osobę. Lokalne grupy są wyniszczone. Alexandria zdewastowana, Hilltop przygwożdżone, a Kingdom rozbite – część z nich jest martwa, a pozostała przy życiu kontrolowana przez Saviors. W samym centrum zaś – Rick, rozkojarzony konfliktem, powraca do domu, gdzie dowiaduje się o bohaterskiej akcji Carla (poprowadził swoich podopiecznych w bezpieczne miejsce podczas ataku Negana) oraz jego ugryzieniu przez zombie. Bohater zmuszony jest stawić czoło nowej rzeczywistości. Carl od zawsze był latarnią pełną światła, symbolem nadziei dla resztek ludzkości.

Lecz Rick nie jest jedyną osobą, która żyje w poczuciu ciągłego niebezpieczeństwa. Aaron i Enid znajdują się w opłakanej sytuacji w Oceanside – niepewni, czy przebywają na przyjaznym terytorium, a może właśnie narobili sobie kolejnych wrogów. Ojciec Gabriel również odegra swoją rolę, próbując przemycić dr. Carsona bezpiecznie do Hilltop. Z kolei ciężarna Maggie stawia czoła moralnym wyborom i konsekwencjom związanych z przywództwem podczas wojny. W starciu z Saviors musi zdecydować, jak pokierować życiem wielu ludzi, co wcale nie jest takie łatwe.

Ponadto Negan ciągle zmaga się z walkami w jego szeregach, ponieważ pracownicy, zdrajcy i inni uzurpatorzy spragnieni władzy, powodują nieprzerwane konflikty w sanktuarium. Po oddaniu Saviors ważnego zwycięstwa, lojalność Eugene’a zostaje wystawiona na próbę, gdy pojawiają się nowe przeszkody. Podczas trwania wojny granica pomiędzy dobrem a złem coraz mocniej zanika. Ludzie walczą w imię tego, w co wierzą i kochają. Wszyscy współpracują razem, w celu osiągnięcia większego celu. Jest nim bezpieczny świat, w którym warto żyć.

The Walking Dead to serial oparty na komiksie autorstwa Roberta Kirkmana, który został wydany dzięki Image Comics. Omawiana seria to najchętniej oglądane telewizyjne widowisko, a dokładniej rzecz ujmując, dramat, jeśli rozpatrujemy przedział wiekowy od 18 do 49 lat.

Gwiazdami serii są: Andrew Lincoln, Norman Reedus, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton i Jeffrey Dean Morgan.

https://www.youtube.com/watch?v=G0ZXMt6kddw

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe AMC

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?