• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci zadebiutował oficjalny zwiastun serialu Fabled! Reżyserką serii jest Jennifer Morrison (Dawno, dawno temu), a jej producentami wykonawczymi są: Zosia Mamet, Evan Jonigkeit, Alex Gayner i firma Refinery29. Tytuł pilota serialu Fabled to Anodyne. Przedstawia on niecodzienną historię Alicji (Zosia Mamet) z Krainy Czarów. Wyobraźcie sobie, co by się stało, gdyby tytułowa bohaterka tej baśni skrzyżowałby drogi z Dorotką (Gugu Mbatha-Raw), będącą postacią z Czarnoksiężnika z Krainy Oz.

Zobacz również: The Meg - międzynarodowy zwiastun filmu, wypchany po brzegi nowymi scenami oraz dwa plakaty!

Alice i Dee są określane jako: kreatywne, młode kobiety, które nie boją się odważnych przedsięwzięć i odchodzą od znanych norm społecznych. Panie pragną przygody, a ich marzenia dalece wychodzą poza to, co świat uważa za akceptowalne. Po spotkaniu w rozległym ośrodku terapii behawioralnej, obie znajdują w sobie niezbędne dla nich ukojenie i hart ducha. Więź bohaterek ilustruje siłę przyjaźni oraz moc, jaką mogą wykorzystać kobiety, kiedy tylko działają wspólnie.

Fabled to nowe spojrzenie na klasyczne baśnie. Tym razem twórcy zamierzają przemieszać ich bohaterów i osadzić w niepasujących do nich rzeczywistościach, brzmi interesująco? Odcinki będą traktować o dorastaniu, odmienności rasowej, seksualności, płci, a także relacjach międzyludzkich. Warto dodać, że w obsadzie projektu znajdują się również Norbert Leo Butz i Paul Wesley.

Pierwszy epizod Fabled zadebiutuje na tegorocznym Festiwalu Filmowym Tribeca.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia - Refinery29

 

Wiesz, co z tym zrobić


Bartosz Kęprowski

Bartosz Kęprowski

Redaktor

O mnie:

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.