Advertisement
banner

Trenuj jak prawdziwy komandos z serialem Seal Team!

To oni schwytali najbardziej niebezpiecznego terrorystę świata – Osamę bin Ladena. To ich w czasie wojny w Wietnamie, żołnierze Vietcongu nazywali z przerażeniem diabłami z zielonymi twarzami. To oni przechodzą przez „Piekielny tydzień” –  najbardziej morderczy trening wojskowy świata. Foki – United States Navy Sea, Air and Land (SEAL) – są wysyłane na najbardziej niebezpieczne misje, które często okazują się śmiertelne. Serial Seal Team, z gwiazdą serialu Kości, Davidem Boreanazem w roli głównej, opowiada o akcjach tej elitarnej jednostki komandosów i ich codziennym życiu.

Seal Team training to ćwiczenia i techniki, dla których inspiracją jest serial Seal Team, który od 11 kwietnia o 22:00 będzie można oglądać w telewizji AXN. Seal Team pokazuje życie i pracę elitarnego oddziału amerykańskich komandosów, którzy mogą pochwalić się żelazną kondycją. Zaprezentowane ćwiczenia pomogą zbliżyć się do takiej formy również w zaciszu własnego domu.

https://www.youtube.com/watch?v=Acik_1cWnSI&feature=youtu.be

W serialu Seal Team poznamy losy członków elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy Seal biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne akcje mają ogromny wpływ na ich życie rodzinne i psychikę. Dowódcą oddziału jest Jason Hayes, w którego wciela się znany z seriali Kości i Buffy: Postrach wampirów, David Boreanaz. Boreanaz jest obecnie jednym z najlepiej zarabiających aktorów serialowych w Hollywood. Według tygodnika TV Guide, z kwotą 250 tys. dol. za każdy odcinek Kości, uplasował się w pierwszej dziesiątce rankingu. Jednak to rola wampira z duszą w serialu Buffy: Postrach wampirów zapewniła mu rzesze fanów na całym świecie i 3 statuetki Saturn. Główny bohater Seal Team w niczym jednak nie przypomina agenta FBI z Kości, a tym bardziej wampira Angela. To oficer sił specjalnych, świetnie wyszkolony i zdolny do wykonywania najtrudniejszych misji. 

seal-team.jpg

W Seal Team, zobaczymy misje oddziału w różnych zakątkach świata m.in. w Liberii, Europie czy w Afganistanie. Będziemy śledzili podkomendnych Hayesa w pełnych terrorystów podziemnych tunelach, podczas odbijania zakładników i przejmowania porwanych statków. Twórcy serialu zadbali o to, by w każdym odcinku bardzo drobiazgowo odtworzyć realne sceny walki, uzbrojenie, zachowanie komandosów, a także sposoby postępowania terrorystów.  Scenarzyści, tworząc poszczególne odcinki, czerpali z prawdziwych wydarzeń, w których brali udział żołnierze sił specjalnych, takich jak operacja­ „Pustynna Burza”, zatrzymanie serbskiego zbrodniarza Miroslava Tadicia w Bośni czy operacja – „Anakonda” – w Afganistanie.

Premiera serialu Seal Team w środę 11 kwietnia o godz. 22:00. Kolejne odcinki w środy o 22:00 w AXN.

Źródło: informacja prasowa, ilustracje: materiały prasowe

Dziennikarz
Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?