• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Sacha Baron Cohen wcieli się w rolę Eli Cohena - główną postać nadchodzącego miniserialu The Spy. Składać się będzie z sześciu odcinków opowiadających o szpiegowskich działaniach Cohena na rzecz Izraela w Syrii w latach 60. Swoją premierę The Spy będzie miał na platformie Netflix, a we Francji na OCS.

Eli Cohen to jeden z najbardziej legendarnych szpiegów świata. Na początku lat 60. żył potajemnie w Damaszku, szpiegując na rzecz Izraela. Dostał się nawet do wyższych sfer syryjskiego społeczeństwa i środowiska politycznego. Jego działania, kontakty i ogromne poświęcenie do dziś kształtują to, co dzieje się na Wschodzie.

cohenFot. moviehole.net

Zobacz również - Fabled - zwiastun przewrotnego serialu opartego na klasycznych baśniach!

Sacha Baron Cohen najbardziej znany jest z ról komediowych, między innymi jako Borat czy też Bruno. Zagrał także w filmach, takich jak Les Miserables: Nędznicy, Hugo i jego wynalazek, Dyktator i serii filmów Madagaskar.

Twórcą scenariusza i reżyserem jest Gideon Raff, producentami natomiast Légende Films i Alain Goldman.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

 

Wiesz, co z tym zrobić


Michalina Łojek

Michalina Łojek

O mnie:

Wielka fanka silnych bohaterek filmowych. Od kryminałów woli fantasy. Docenia dobre soundtracki. Uwielbia Meryl Streep, Keirę Knightley, Kristen Bell i całego Disneya.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.