• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

W sieci pojawiła się zapowiedź piątego odcinka 3. sezonu Ucha Prezesa. W epizodzie szykuje się powrót do klasycznej formuły, czyli scen z Prezesem, który będzie przyjmował w swoim biurze kolejnych gości. Z tego co można zauważyć w zwiastunie, to pojawi się ambsadador Izraela, w tej roli Hanna Śleszyńska, a więc tematem przewodnim odcinka będą napięte relacje dyplomatyczne z Izraelem, ale na korytarzu krząta się również niewymieniony z imienia starszy pan z bródką.

Opis odcinka "Rysy na wizerunku": Do gabinetu Prezesa czasami docierają wiadomości o skazach w idealnym obrazie kraju. Tym razem musi się zmierzyć z niezadowoloną z publicznych wypowiedzi Mateusza ambasador Izraela. Na szczęście premier ma pomysł na rozwiązanie międzynarodowych problemów.

Zobacz również: Ucho Prezesa - najlepsze odcinki z pierwszego i drugiego sezonu

Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej "Posiedzenie rządu" oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. Trzeci sezon ruszył 15 marca. 

Epizod zadebiutował dzisiaj na Showmax.com. W niedzielę zostanie wyemitowany na antenie Telewizji WP, a za tydzień pojawi się na Youtube.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Ucha Prezesa "Przychodzi Mateusz do Prezesa"

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.