• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Choć druga odslona przygód tej postaci zebrała znacznie gorsze recenzje krytyków i opinie widzów od pierwszej, można było się spodziewać, że Netflix nie zostawi Jessiki i spółki odłogiem. Toteż już teraz otrzymaliśmy oficjalną informację, że nasza (anty)heroska powróci po raz kolejny:

Zobacz również: Jessica Jones - recenzja 2. sezonu

Oryginalna produkcja platformy Netflix pt. Jessica Jones to interesujące spojrzenie na życie głównej bohaterki, będącej jedną z najbardziej popularnych, nowych postaci wytwórni Marvel na przełomie ostatniej dekady. Protagonistka mierzy się zarówno ze swoimi wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi demonami. Po tragicznym w skutkach etapie bycia superbohaterką, Jessica Jones powolutku odbudowuje swoje personalne życie, jak również karierę zawodową jako detektyw, który zostaje wciągnięty w mroczne sprawy Nowego Jorku.

W drugim sezonie serialu wystąpili: Krysten Ritter, Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Leah Gibson, J.R. Ramirez oraz David Tennant gościnnie jako Kilgrave.

Źródło: twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Szymon Góraj

Szymon Góraj

Redaktor

O mnie:

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.