HBO anuluje „Bliskość” po dwóch sezonach

Fani seriali HBO nie mają łatwego życia. Telewizja po dwóch sezonach postanowiła anulować komedię obyczajową, „Bliskość”. Tym samym, spotkał ją ten sam los, co inny serial HBO, „Spojrzenia”. Władze stacji podkreślają, że mimo to nie kończą współpracy z braćmi Duplass. Ostatni odcinek „Bliskości” zostanie wyemitowany 10 kwietnia.

Od sukcesu „Gry o Tron”, HBO bardzo chce stworzyć serial, który również osiągnąłby podobną popularność. W ich ofercie znajdują się seriale dobre, jak na przykład „Figurantka” i „Dolina Krzemowa”, ale nadal brak hitu, który znowu wyniósłby HBO na pierwsze miejsca wszelkich rankingów. Dlatego też fanów dziwią podejmowane decyzje. „Spojrzenia” i „Bliskość” były może serialami niszowymi, ale na pewno z wierną i stałą widownią. HBO podjęło również decyzję o anulowaniu fantastycznych „Pozostawionych” po trzecim sezonie, który jeszcze przed nami. Zaskakujące było przedłużenie serialu „Vinyl”, który w swoją premierę zebrał nieco ponad 700 tysięcy widzów, a kosztuje HBO niewyobrażalne pieniądze. 

Zobacz również: Premiera „Westworld” znowu przesunięta?

Na tym problemy stacji się nie kończą. Planowana na ten rok premiera „Westworld” prawdopodobnie znowu zostanie przesunięta. Zdjęcia do serialu miały zakończyć się w listopadzie 2015 roku, a na pierwsze 2 miesiące 2016 produkcje całkowicie wstrzymano. Jeżeli chodzi o nowe komedie, HBO przygotowuje „Divorce” z Sarą Jessicą Parker, „Vice Principals”, „Insecure” i „Crashing” Judda Apatowa.

źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia i zdjęcia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?