• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

G.R.R. Martin, autor sagi Pieśni lodu i ognia, był bohaterem okładkowego materiału w chińskim Esquire. W rozmowie z pisarzem poruszono wątek różnic między powieściami, a serialową adaptacją. Martin został zapytany, której postaci z książek najbardziej brakuje mu w Grze o Tron  od HBO i wskazał na Catelyn Stark vel Lady Stoneheart.

W powieści postaci można wskrzesić. Po tym jak Catelyn zostaje wskrzeszona jako Lady Stoneheart, staje się mściwą, pozbawioną uczuć zabójczynią. W szóstej książce kontynuuję jej historię. Jest ważną bohaterką w sadze. Zachowanie tej postaci w serialu byłoby zmianą, której bym pragnął najbardziej.

Zobacz również: Yvonne Strahovski po polsku zachęca do obejrzenia 2. sezonu Opowieści podręcznej

śmierć catelyn stark gra o tron serial hbofot. HBO

8. sezon Gry o Tron jest jednym z najpilniej strzeżonych sekretów, więc o serialu HBO zbyt wiele jeszcze nie wiadomo. Na obecny moment obok stałej obsady, znana jest data premiery (2019 rok) oraz informacja, że pojawi się w nim spektakularna bitwa, którą nagrywano przez 55 dni (a właściwie nocy) zdjęciowych.

Źródło: screenrant.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Gra o Tron/HBO

 

Wiesz, co z tym zrobić


Konrad Stawiński

Konrad Stawiński

Dziennikarz

O mnie:

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.