Spin-off Bad Boys z oficjalnym tytułem oraz opisem fabuły!

Stacja NBC ujawniła tytuł telewizyjnego spin-offa Bad Boys, którego tytuł brzmi L.A.’s Finest. Poznaliśmy rówież opis fabuły serii z Gabrielle Union i Jessicą Albą w rolach głównych. Pierwsza z kobiet wcieli się w Syd Burnett – siostrę Marcusa (Martin Lawrence), która pojawiła się w Bad Boys II, natomiast druga zagra jej partnerkę, Nancy McKennę. W serialu wystąpią także m.in. Ernie Hudson, Zach Gilford, Duane Martin, Ryan McPartlin i Zach McGowan.

https://www.youtube.com/watch?v=edHmOaS0lRU

Zobacz również: Zach McGowan jednym ze złoczyńców w serialowym Bad Boys!

Opis: Niezależna, była agentka DEA Syd Burnett rozpoczyna nową pracę jako detektyw w LAPD. Jej partnerką jest Nancy McKenna (Alba), pracująca matka, która zazdrości wolności w działaniu swojej koleżance. Obie panie mają zupełnie różniące się style życia, jednak są niezrównane w swoich profesjach.

Serial jest dziełem duetu scenarzystów / producentów, czyli Brandona Margolisa i Brandona Sonniera. Produkcją wykonawczą spin-offu zajmują się Jerry Bruckheimer oraz Doug Belgrad, którzy byli zaangażowani również w rozwój pierwotnej serii filmowej. W tym zadaniu wspiera ich też Jonathan Littman, wraz z drobną pomocą Kristie Anne Reed.

Serialowi Bad Boys znajdują się obecnie w trakcie realizacji.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Columbia Pictures

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?