Prezes nie chce odebrać telefonu z Białego Domu w zapowiedzi nowego odcinka Ucha Prezesa

W sieci pojawił się zwiastun 6. odcinka 3. sezonu satyry politycznej Ucho Prezesa. Epizod numer 36 zadebiutował dzisiaj na Showmax.com. W niedzielę zostanie wyemitowany na antenie Telewizji WP, a za tydzień pojawi się na Youtube.

Zobacz również La La Poland  – aktorzy z Ucha Prezesa w satyrycznej produkcji TVP2 

https://www.youtube.com/watch?v=LQel4L2XGy8

Opis (Showmax): Napięte stosunki międzynarodowe nie mają znaczenia, gdy w pobliżu znajduje się jedno zaprzyjaźnione państwo, na które zawsze można liczyć. Ale bezkrytyczni zwolennicy w obozie też są potrzebni. Prezes prezentuje prezydentowi swojego najbardziej oddanego przyjaciela na arenie międzynarodowej i najbardziej oddanego współpracownika.

Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej „Posiedzenie rządu” oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. Trzeci sezon ruszył 15 marca. 

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Telefon od przyjaciela do usłyszenia na Showmax!)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?