Mindhunter 2 – kolejny sezon serialu w rękach znakomitych twórców

Pierwszy sezon Łowcy umysłów (znany bardziej z oryginalnej nazwy Mindhunter) zadebiutował na Netflixie w zeszłym roku. To, że powstanie drugi sezon było przesądzone od momentu, w którym serial spotkał się z naprawdę szerokim zainteresowaniem – tematyka wnikania w umysły morderców ukazana na przykładzie prawdziwych wydarzeń przyciągnęła wielu fanów przed ekrany. Dodatkowo serial, który wyszedł spod ręki Davida Finchera, praktycznie sam się reklamuje. Reżyser będzie także odpowiedzialny za premierowy i finałowy odcinek nadchodzącego sezonu, a za kamerą stanie również Andrew Dominik (Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda) oraz Carl Franklin odpowiedzialny za kilka odcinków zarówno Pozostawionych stacji HBO i House of Cards  Netflixa.

mindhunter

Zobacz również: To 2 – wiemy, czego możemy się spodziewać po kontynuacji

Jest na co czekać, ponieważ na ekran powrócą znani z poprzedniego sezonu Jonathan Groff, Holt McCallany i Anna Torv. Z taką obsadą i twórcami możemy spodziewać się naprawdę niezłego widowiska. Data premiery 2 sezonu Łowcy umysłów nie jest znana, ale spekuluje się, że może on zadebiutować już na początku przyszłego roku.

Źródło: theplaylist.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Stały współpracownik

Fanka różnorodnej twórczości filmowej - od Lyncha, poprzez Dolana aż po Tarantino. Uwielbia festiwale filmowe, w szczególności Camerimage, który od kilku lat gości w jej rodzinnym mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?