Kevin Costner walczy o swoją ziemię w nowym zwiastunie serialu Yellowstone

W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu z Kevinem Costnerem w roli głównej pt. Yellowstone. Pierwszy odcinek zadebiutuje na Paramount Network  20 czerwca. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=3j2R4fNxTdY

Bohaterem serialu jest John Dutton (Costner), właściciel największego rancza w Stanach Zjednoczonych. Niestety obszar ten sąsiaduje z terenami deweloperów, indiańskim rezerwatem i parkiem narodowym Yellowstone, co sprawia, że jest pod ich nieustającym atakiem, gdyż każda ze stron ma na niego chrapkę. Produkcja będzie intensywną analizą świata oddalonego od wszelkiego nadzoru mediów – gdzie przejęcie ziemi przynosi deweloperom milionowe zyski, politycy są korumpowani przez największe, światowe korporacje zajmujące się ropą i przemysłem drzewnym, gdzie woda pitna jest zatruwana przez pobliskie przedsiębiorstwa, a nierozwiązane morderstwa są na porządku dziennym. Miejsce, które jest esencją tego co najlepsze i tego co najgorsze w Ameryce, a wszystko to obserwowane jest oczami rodziny, która reprezentuje dwie strony medalu.

Oprócz Costnera w produkcji grają również: Wes Bentley, Kelly Reilly, Luke Grimes, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Dave Annable, Danny Huston, Gil Birmingham, Jefferson White, Gretchen Mol, Jill Hennessey, Patrick St. Esprit, Ian Bohen, Denim Richards. 

Scenariusz przygotował Tylor Sheridan, który odpowiada za skrypty takich filmów jak Aż do piekła oraz Sicario. Producentami są John i Art Linson (Synowie anarchii). 

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?