YouTube produkuje nowy serial. Reżyserem jest twórca Obcy kontra Predator

Serwis YouTube odważnie wchodzi w filmową branżę jeśli chodzi o produkcję własnych treści. NIedługo pojawi się nowy serial science-fiction pod tytułem Origin. Jesteście ciekawi efektu?
 
Serial Origin będzie opowiadał o grupie nieznajomych osób, którzy poznają się w wyjątkowych okolicznościach ponieważ na statku kosmicznym zmierzającym do dalekiej planety. Obecni pasażerowie walczą o przetrwanie, dlatego są zmuszeni do współpracy między sobą. Szybko jednak wszytko się kompilikuje i okazuje się, że jeden z nich skrywa w sobie pewną tajmenicę i nie jest tym, za kogo się podaje. Obraz jest przedstawiany jako thriller science-fiction i powstaje dla serwisu YouTube Red.
 
youtube red logo 618x400
Zobacz również: Manhunt – zwiastun nowego filmu akcji Johna Woo! Polska premiera na Netflix
 
W rolach głównych wystąpi Tom Felton i Natalia Tena (oboje znani z Harrego Pottera). Tena zagra postać Lany, która przejmuje dowództwco nad ekipą zebraną na statku. Gwiazdor natomiast zagra Logana, nadwyraz agresywnego mężczyznę, który staje się niebezpieczeńswem dla wszystkich uczestników eskapadny jak i dla siebie. W obsadzie znaleźli się również Sen Mitsuji, Nora Arnezender, Fraser James, Philipp Christoper, Madalyn Horcher i Siobhán Cullen.
 
Dwa pierwsze odcinki wyreżyseruje Paul W.S. Anderson, który jest twórcą Resident Evil oraz Obcy kontra Predator. Jak na razie data premiery jest nieznana. Czy YouTub będzie wstanie dorównać aktualnym trendom? Niedługo się przekonamy. 
 
Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Kadr z youtube
 

"Nie ganiaj za ludźmi. Bądź sobą, rób swoje i pracuj ciężko. Odpowiedni ludzie- Ci którzy naprawdę pasują do Twojego życia pojawią się i zostaną". Absolwent dziennikarstwa. W wolnych chwilach konferansjer.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?