Advertisement
banner

Humans – pełny zwiastun 3. sezonu

Choć w naszym kraju stacja AMC wyemituje kontynuację tego świetnego serialu dopiero po wakacjach, już teraz możemy obejrzeć trailer jego trzeciej odsłony:

https://www.youtube.com/watch?v=fd6C8TedhtQ

Jak widać, 3. sezon nie przyniesie żadnych niespodzianek względem umiejscowienia fabuły i główni bohaterowie staną przed zadaniem poradzenia sobie z konsekwencjami wydarzeń mających miejsce w zwieńczeniu sezonu drugiego.

Oficjalny opis 2. sezonu Humans: Odcinki rozpoczną się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszego sezonu. Niska nadal posiada kod do stworzenia świadomości. Jej rodzina, czyli Mia, Leo i Max nie wiedzą, gdzie przebywa. Wszyscy próbują sobie znaleźć nowe miejsce, a Joe i Laura pracują nad swoim małżeństwem. Zaczynają pojawiać się nieoficjalne informacje o synthach, które zachowują się w nieodpowiedni sposób. To spowoduje, że przeszłość w dość dramatyczny i zaskakujący sposób pojawi się u drzwi Hawkinsów. Joe, Laura oraz ich cała rodzina będą musieli podjąć trudną decyzję, która sprawi, że znajdą się na świeczniku.

Obsada: Colin Morgan jako Leo, Gemma Chan jako Mia, Katherine Parkinson jako Laura Hawkins, Tom Goodman-Hill jako Joe Hawkins, Ivanno Jeremiah jako Max, Emily Berrington jako Niska.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?