Za marzenia – powstanie drugi sezon serialu TVP2

Na kilka epizodów przed końcem pierwszego sezonu ujawniono, że emitowany na TVP2 serial Za marzenia otrzyma drugi sezon. Informację zdradzono podczas SerialConu w Krakowie oraz potwiedzono ją za pośrednictwem oficjalnej strony serialu w serwisie Facebook. Zdjęcia do nowego sezonu rozpocząć mają się w czerwcu, a jego premiera nastąpi prawdopodobnie w jesiennej ramówce.

#PILNE Kochani, miło nam zakomunikować, że od czerwca wracamy na plan i ruszamy ze zdjęciami DRUGIEGO SEZONU #ZaMarzenia

 

Będzie 2. sezon serialu Za Marzenia!

#PILNE Kochani, miło nam zakomunikować, że od czerwca wracamy na plan i ruszamy ze zdjęciami DRUGIEGO SEZONU #ZaMarzenia. Więcej szczegółów dotyczacych kolejnego sezonu oraz tajemnic sezonu numer jeden w kolejnym nagraniu z SerialCon.u. A na 9. odcinek „Za Marzenia” zapraszamy do TVP2 już w poniedziałek 7 maja o godz. 21:50.

Opublikowany przez Za marzenia TVP 3 maja 2018

Zobacz również: Dywizjon 303 – anglojęzyczny teaser filmu z Adamczykiem i Zakościelnym

Za marzenia to opowieść o przyjaźni, miłości i ambicjach młodych ludzi na chwilę przed wejściem w dorosłość. Osią historii są perypetie trójki dwudziestosześciolatków, Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie hitowej telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym, typowego „jutromena” (Piotr Nerlewski). Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami. 

Obyczajowo-komediową produkcję reżyseruje trio: Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski i Aleksandra Terpińska. Scenariusz napisała Karolina Frankowska w oparciu o swoją powieść Zaczaruj mnie.

Za marzenia to cotygodniowy serial emitowany w poniedziałki na antenie Dwójki. Jego pierwszy odcinek zadebiutował 26 lutego. Najbliższy, 9. epizod już 7 maja o 21:50. 

Źródło: facebook.com/zamarzenia / ilustracja wprowadzenia: Fot. Karolina Grabowska / FormaProduction

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?