Serial oparty na Watchmenach otrzymał swój tytuł roboczy!

HBO i Damon Lindelof pracują nad rozwojem serialu telewizyjnego opartego na filmie Watchmen: Strażnicy. Produkcja przeniesiona na mały ekran ma różnić się zarówno od obrazu z 2009 roku, który został wyreżyserowany przez Zacka Snydera, jak i od komiksu z tytułowymi bohaterami. Rozpoczęcie prac nad projektem nastąpi już niebawem, a tymczasem Production Weekly ujawniło tytuł roboczy serialu, który ma brzmieć: Brooklyn. Szczegóły dotyczące serii nie są jeszcze znane, jednak wiadomo, że Nicole Kassell (Pozostawieni) wyreżyseruje pilotowy odcinek.

Zobacz również: Serial Watchmen nie będzie wierną adaptacją komiksowego pierwowzoru

https://www.youtube.com/watch?v=PVjA0y78_EQ

Watchmen: Strażnicy (opis dystrybutora): Akcja filmu Watchmen: Strażnicy osadzona jest w alternatywnej Ameryce roku 1985, kiedy to przebrani w kostiumy superbohaterowie są częścią społeczeństwa, a Zegar Sądu Ostatecznego – wyznaczający poziom napięcia między USA, a Związkiem Radzieckim – stale pokazuje pięć minut do północy. Kiedy jeden ze Strażników zostaje zamordowany, Rorschach postanawia odnaleźć mordercę. Ponownie jednocząc siły z dawnym legionem zwalczającym przestępczość – rozwiązaną grupą superbohaterów na emeryturze, z których tylko jeden posiada prawdziwą moc – Rorschach wpada na trop zakrojonego na szeroką skalę spisku, który prowadzi do czasów ich wspólnej przeszłości i katastroficznych konsekwencji w przyszłości.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?