Mayans MC – pierwszy zwiastun spin-offa Synów Anarchii!

Wreszcie mamy pierwsze większe materiały związane z produkcją dziejącą się w tym samym świecie, co popularny serial z Charliem Hunnamem w roli głównej. Poniższa zapowiedź może nie daje nam jakiegoś wielkiego wglądu w serię, jednak wprowadza powoli w klimat historii.

https://www.youtube.com/watch?v=yQBc6ltkIzM

Serial opowie o klubie/gangu motocyklowym Majów. W Synach Anarchii Majowie byli dowodzeni przez Marcusa Alvereza (Emilio Rivera) i byli jednymi z głównych antagonistów ekipy SAMCRO.

Główną rolę w Mayans MC zagra JD Pardo. Aktor wcieli się w Ezekiela „EZ” Reyesa, który zostaje brutalnie okradziony z nadziei na lepsze życie. Szukając zemsty, znajdzie się w świecie, w którym nigdy nie chciał się znaleźć. Serial skupi się na epoce klubu po Jaxie i wejściu młodego Ezekiela do ekipy na granicy Meksyku i Kalifornii.

Kurt Sutter tworzy serial razem z Elginem Jamesem wyreżyseruje pilotowy odcinek.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?