Prezydenci idą na kielona w zwiastunie nowego odcinka Ucha Prezesa

W sieci obejrzeć można zapowiedź nowego odcinka satyrycznego serialu Ucho Prezesa. W 9. odcinku 3. sezonu w krzywym zwierciadle ukazani zostaną również Prezydenci III RP oraz Prezydent Słupska, który również ma ambicje na urząd głowy państwa. 

https://www.youtube.com/watch?v=_4Sz1JV5kGM&t=0s

Opis (Showmax): Do wyborów prezydenckich zostało jeszcze sporo czasu, ale Prezes i jego sztab już zastanawiają się, kogo w nich wystawić. Czy postawić na sprawdzonych graczy, czy wprowadzić jakąś zmianę? Tą sprawą postanawiają się zająć także byli prezydenci, którym nie w smak działalność obozu rządzącego i nieporadnego Adriana.

Zobacz również La La Poland  – aktorzy z Ucha Prezesa w satyrycznej produkcji TVP2 

Ucho Prezesa to kontynuacja serii kabaretowej „Posiedzenie rządu” oraz projekt autorstwa Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, który w serialu wciela się w główną rolę. Trzeci sezon ruszył 15 marca. 

Epizod numer 39 zatytułowany Wszyscy tylko nie on zadebiutował w dzisiaj na Showmax.com. W niedzielę zostanie wyemitowany na antenie Telewizji WP, a za tydzień pojawi się na Youtube.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube (Ucho Prezesa na wakacjach w Słupsku)

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?