Hołd złożony Stephenowi Hawkingowi. Zobacz usuniętą scenę z finału 11. sezonu Teorii Wielkiego Podrywu

Wczoraj, na kanale CBS został wyemitowany finał 11 sezonu serialu Teorii Wielkiego Podrywu. W odcinku tym mogliśmy śledzić ceremonię ślubną Sheldona i Amy z asystą Marka Hamilla. Był to niewątpliwie wspaniały odcinek poświęcony miłości tych dwóch nietypowych naukowców, jednak ze względu na ograniczony czas emisji, twórcy serialu zostali zmuszeni do usunięcia ostatniej sceny, która została poświęcona niedawno zmarłemu Stephenowi Hawkingowi. Na szczęście fragment ten właśnie pojawił się w sieci i możecie go zobaczyć w materiale, który znajdziecie poniżej. Miłego oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=q7R0jTQ0lZs

Showrunner serialu, Steve Holland, w rozmowie z The Hollywood Reporter wyjaśnił, że potrzeba złożenia hołdu Hawkingowi była dla wszystkich czymś niezwykle ważnym.

Gdy usłyszeliśmy o śmierci Hawkinga, chcieliśmy zrobić coś, co odpowiednio uhonorowałoby go, jednak w tym czasie mieliśmy już nakręcone trzy kolejne odcinki. (…) Ciężko jest kręcić serial tak, aby każdy epizod był w miarę aktualny w momencie, kiedy trafi na antenę. Ślub był bardzo ważnym odcinkiem, dlatego wydawał się bardzo dobrą do tego okazją (…) Steve Molaro wpadł na pomysł, w którym Hawking przed śmiercią wysłał naszym bohaterom prezent ślubny. Miał gotowy pomysł na to, co to będzie i jak będzie brzmiała inskrypcja. Skontaktowaliśmy się z rodziną Hawkinga, prosząc o ich zgodę. Bardzo ucieszyli się z naszego pomysłu. Rad jestem, że to zrobiliśmy.

Źródło: digitalspy.com / Ilustracja wprowadzenia: cbs

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?