Advertisement

Serialowa Zabójcza broń dostanie 3. sezon, ale Clayne Crawford nie powróci do obsady

Kolejny serial stacji FOX powróci na antenę, choć pewna ważna kwestia ulegnie zmianie w sposób zasadniczy. Od pewnego już czasu krążyły plotki, jakoby wcielający się w Martina Riggsa Clayne Crawford uwikłany był w poważne konflikty na planie. Jego ciągłe humory i bardzo trudny charakter miały być ciężkie do zniesienia dla sporej części obsady, zaś konflikt z Damonem Wayansem, czyli serialowym Rogerem Murtaughem, podobno urósł do takich rozmiarów, że panowie nie chcą ze sobą rozmawiać. Nie trzeba mówić, że w takim wypadku odgrywanie duetu partnerów w policji i zarazem przyjaciół staje się, delikatnie mówią, problematyczne.

Wygląda na to, że powyższe doniesienia przynajmniej w sporym stopniu są prawdziwe zważywszy na fakt, iż Crawford nie zagra już w trzeciej serii. Zastąpi go znany przede wszystkim z serii American Pie Seann William Scott, który wcieli się w zupełnie inną postać.

Uważacie, że pomimo tak kardynalnej zmiany serial będzie dawał radę w przyszłości?

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?