Zagubieni w kosmosie – Netflix przedłużył serial o kolejny sezon!

Platforma Netflix ogłosiła dzisiaj, że dała zielone światło na realizację 2. sezonu serialu Zagubieni w kosmosie. Cieszycie się z tego powodu?

lostinspace001 0

Zobacz również: Nowy plakat promujący film Mission: Impossible – Fallout!

Lost in Space to oryginalny dramat spod ręki Netflixa, będący współczesną wersją klasycznej produkcji science fiction z lat 60. XX wieku. Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłości. Kolonizacja kosmosu to teraz rzecz jak najbardziej naturalna. Zatem rodzina Robinsonów jest jedną z wielu, które postanowiono podać testowi, a co za tym idzie, przesiedlić z Ziemi do nowego, lepszego świata. Jednakże, gdy koloniści nagle znajdują się poza wytyczonym dla nich kursem, prowadzącym do idyllicznego domu, muszą oni zawrzeć silne sojusze, jak również pracować razem, w celu przetrwania w tym niebezpiecznym, obcym środowisku, położonym lata świetlne od ich docelowego miejsca zamieszkania.

Gwiazdami Lost in Space są: Toby Stephens – John Robinson, Molly Parker – Maureen Robinson, a więc dwójka niestrudzonych rodziców, walczących o bezpieczeństwo swoich dzieci. W rolę ich pociech wcielą się: Taylor Russell – Judy, Mina Sundwall – Penny i Max Jenkins – Will.

Uwięzieni razem z Robinsonami są dwoje outsiderów, których łączy wspólna sytuacja i wzajemny talent do oszustwa. A zatem niepokojąco charyzmatyczna pani dr Smith (Parker Posey), będąca mistrzem manipulacji z trudnymi do przewidzenia motywami postępowania. Z kolei łobuzerski, ale nieumyślnie czarujący Don West (Ignacio Serricchio) to wysoko wykwalifikowany przedsiębiorca, który nie miał zamiaru dołączyć do kolonii, nie mówiąc już o katastrofie lądowania na zagubionej planecie.

Pierwszy sezon rebootu kultowego serialu możecie obejrzeć aktualnie na platformie Netflix, do czego serdecznie zachęcam.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Netflix

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?