AdvertisementDeadly Class – pierwszy zwiastun serialu produkcji braci Russo!

Pojawiły się wreszcie konkretniejsze materiały związane z serialem na podstawie komiksu Ricka Remendera oraz Wesa Craiga. W pierwszej zapowiedzi obejrzymy kilka scen produkcji oraz komentarz samych braci Russo. Póki co wygląda na to, że rzeczywiście jest na co czekać:

https://www.youtube.com/watch?v=MCvgBlFWdII

Produkcja ma mieć miejsce w latach 80. i opowiadać o nastoletnim wyrzutku, Marcusie, który zostaje zrekrutowany do szkoły dla zabójców. Producentami są Joe i Anthony Russo (Ant-ManKapitan Ameryka: Wojna Bohaterów). Nad scenariuszem pracuje twórca komiksu – Rick Remender. W serialu wystąpią Benedict Wong (Master Lin), Benjamin Wadsworth (Marcus), Lana Condo (Saya), Maria Gabriela de Faria (Maria), Luke Tenie (Willie), Liam James (Billy), Michel Duval (Chico). Na razie nie wiadomo, kiedy serial zadebiutuje.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?