Powstanie 6. sezon Agentów T.A.R.C.Z.Y.!

Stacja telewizyjna ABC oficjalnie poinformowała o przedłużeniu Agentów T.A.R.C.Z.Y. o kolejny sezon. Przypomnijmy, że Agenci są pierwszym serialem rozgrywającym się w kinowym uniwersum marvela emitowanym już od 2013 roku. Odcinki produkcji śmiało nawiązują do wydarzeń rozgrywających się w filmach pełnometrażowych studia. Na tę chwilę data premiery 6. serii nie jest jeszcze znana. Możliwe, że więcej szczegółów poznamy po zbliżającym się finalne 5. sezonu.

Agenci

W serialu występują:  Clark Gregg (Dyrektor Phil Coulson), Ming-Na Wen (Agentka Melinda May), Brett Dalton (Grant Ward), Chloe Bennet (Agentka Daisy Johnson), Iain De Caestecker (Agent Leo Fitz), Elizabeth Henstridge (Agentka Jemma Simmons), Nick Blood (Agent Lance Hunter), Adrianne Palicki (Agentka Bobbi Morse), Henry Simmons (Agent Alphonso Mack MacKenzie) i Luke Mitchell (Lincoln Campbell).

Źródło: HeroicHollywood | Ilustracja główna: ABC

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?