Daredevil – Bullseye może wystąpić w 3. sezonie! Nowe zdjęcia i Murdock znów w czerni!

Bullseye to jedna z ukochanych przez fanów komiksowych indywiduów Marvela. Raz już wystąpiła na ekranie, niestety był to nieszczęsny Daredevil z Benem Affleckiem. Ale istnieje możliwość, że ta postać otrzyma drugą szansę.

Na podstawie wcześniejszych doniesień castingowych That Hashtag Show zinterpretowało, że znany z Doktora Harta Wilson Bethel zagra niejakiego Sin-Eathera. Miały jednak wypłynąć nowe informacje, na podstawie których pewne fakty miały zostać specjalnie pominięte, tak by naprowadzić węszących na fałszywy trop, podczas gdy w rzeczywistości ma rzekomo chodzić o superzłoczyńcę, który nie pudłuje.

Dodatkowo wypuszczono kilka zdjęć z planu 3. sezonu. Możemy na nich zobaczyć Matta Murdocka ponownie w czarnym wdzianku – dokładnie tym samym, w którym paradował przez prawie cały 1. sezon:


 A więc nasz tytułowy bohater może na początku powrócić do korzeni i znowu szwendać się w swoim dawnym wdzianku. A może to jakiś rodzaj retrospekcji? Cóż, z pewnością przekonamy się o tym jeszcze w tym roku.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?