Advertisement

Powstanie „(L)egenda” – serial i film na stulecie Legii Warszawa

Obecny lider piłkarskiej Ekstraklasy, Legia Warszawa, obchodzi w tym roku stulecie swojego istnienia. Z tej okazji przygotowany został niecodzienny hołd złożony Klubowi w postaci serialu dokumentalnego „(L)egenda”. Jest to autorski cykl, który przedstawi Legię Warszawa oraz emocje jej towarzyszące przez pryzmat historii osób związanych z Klubem – począwszy od piłkarzy i kibiców, aż po długoletnich pracowników Klubu i jego legendy. Zgodnie z zapowiedziami twórców powstanie również pełnometrażowy film, który będzie dystrybuowany w kinach.

Zobacz również: TOP10 – filmy o kibolach

Pierwszy odcinek serialu dostępny będzie bezpłatnie na player.pl już 16 kwietnia. Produkcja będzie dostępna również za granicą – bez żadnych ograniczeń terytorialnych. Wymagane jest jedynie założenie konta w serwisie. Już od 2 kwietnia wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się na tej platformie, będą mogli również odwiedzić specjalną stronę dedykowaną 100-leciu Legii. Dostępna jest również nasza RECENZJA pierwszych odcinków.

Tak wygląda przedsmak produkcji: 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=201&v=Em61fkYbDBs

 

Źródło: legia.com /ilustracja wprowadzenia: kadr z teasera „(L)egendy”

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?