Raelle Tucker producentem wykonawczym drugiego sezonu „Jessiki Jones”

Premiera drugiego sezonu „Jessiki Jones” jeszcze nie jest znana, ale, jak donosi Deadline, nowym producentem wykonawczym został Raelle Tucker, który pracował wcześniej przy „Czystej Krwii”, „Nie z tego Swiata” i „The Returned”. Tucker będzie współpracować razem z Melissą Rosenberg, która pracowała przy pierwszym sezonie serialu.

Pierwszy sezon został niezwykle entuzjastycznie przyjęty, miałam niewiarygodne szczęście pracować z tak niezwykłym zespołem […]. Jestem zachwycona tym, że w kluczowym momencie zagłębiania się w historię Jessiki, ktoś tak utalentowany, jak Raelle dołącza do nas zarówno jako scenarszysta, jak i producent wykonawczy – mówi Rosenberg.

Jessica Jones w metrze

Szef Marvel Television, Jeph Leb również dzięuje wszystkim za pracę na pierwszym sezonem.

Teraz gdy Raelle przybywa jako producent wykonawczy ze swoimi niesamowitym zdolnościami pisarskimi, mamy pewność, że drugi sezon będzie wymiatać!

Akcja drugiego sezonu „Jessiki Jones” prawdopodobnie będzie miała miejsce po wydarzeniach z pierwszego sezonu „The Defenders”, którego premiera odbędzie się w 2017 roku. W serialu tym, Jessica, Daredevil, Luke Cage i Iron Fist połączą siły, aby pokonać szerzącą się przestępczość w Nowym Jorku.

Jessica Jones to postać z komiksów Marvela, która zrzuca kostium superbohaterki, aby założyć własną agencję detektywistyczną. W pierwszym sezonie wyprodukowanym przez Netflixa, Jessica (Krysten Ritter) musi stawić czoła prześladującym ją demonom.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?