„Orphan Black” – pierwsze 4. minuty 4. sezonu!

BBC America opublikowała pierwsze cztery minuty premierowego odcinka nowego sezonu „Orphan Black”. Wygląda na to, że twórcy przygotowali dla nas bardzo dużą retrospekcję, dzięki której bliżej poznamy Beth. 

https://www.youtube.com/watch?v=fabH8RuKn_g

Czwarty sezon „Orphan Black” zadebiutuje 14 kwietnia 2016 roku. Wygląda na to, że bliżej poznamy klona, który zaprezentował swoje wdzięki w poprzednim sezonie. Pojawi się też kolejny, tym razem z zagranicznym akcentem. W oficjalnym opisie kolejnej serii czytamy:
Sarah powraca z Islandii, aby odnaleźć potencjalnego sojusznika, który jest związany ze zmarłym klonem, Beth. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc Sarah i jej siostry jednoczą się, aby odkryć brakujący element tajemnicy, która kryje się za ich powstaniem. Idąc śladami Beth, kobiety angażują się w związek z silnym przeciwnikiem, który jest kluczem do ich przetrwania. 

Zobacz również: „Orphan Black” – kolejny zwiastun 4. sezonu!

W „Orphan Black” śledzimy losy grupy klonów. Główną bohaterką jest Sarah, która jest świadkiem samobójstwa kobiety bardzo do niej podobnej. Postanawia przejąć jej tożsamość, przez co zostanie wciągnięta w wielką tajemnicę. Z czasem okaże się, że Sarah oraz inne, podobne do niej kobiety to klony. Razem postanawiają dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę, która stoi za ich powstaniem. W role wszystkich klonów wciela się genialna Tatiana Maslany. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się: Jordan Gavaris, Evelyne Brochu, Dylan Bruce i Maria Doyle Kennedy.

źródło: tvline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?