Upfronty 2016 – Freeform ogłasza ramówkę i plany stacji!

Rozpoczął się sezon upfrontów, czyli imprez, podczas których największe stacje Ameryki przedstawiają swoją ramówkę na kolejny rok. Pierwsza była telewizja Freeform (ABC Family), która ogłosiła daty premier kolejnych sezonów seriali oraz jakie nowe produkcje zadebiutują latem. 

„Słodkie Kłamstewka” powrócą do ramówki już 21 czerwca z siódmym sezonem. Dzień wcześniej zaprezentowany zostanie nowy odcinek „The Fosters”. Sitcomy „Baby Daddy” i „Young & Houngry” wrócą 1 czerwca. Freeform zapowiedziało również 2 nowe seriale. Pierwszym z nich jest „Guilt” – thriller, który opowie o kobiecie, która przenosi się z Bostonu do Londynu, kiedy jej siostra zostaje oskarżona o zamordowanie współlokatorki. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 13 czerwca. Drugim jest „Dead of Summer” – osadzony w latach 80. ubiegłego wieku, który skupi się na wielkiej tajemnicy letniego obozu. Premiera została zaplanowana na 28 czerwca. 

Bella Thorne

Ponadto, Freeform rozwija spinnoff „Young & Houngry”, w którym główną rolę zagra Ashley Tisdale. Aktorka powróci w roli Logan Rawlings. Stacja pracuje również nad amerykańską wersją brytyjskiego „Misfits”. Zamówiony został także cały sezon „Famous in Love” z Bellą Thorne. Serial został oparty na powieści Rebecci Serle i opowie o dziewczynie, która zostaje wciągnięta do wielkiego świata filmu za sprawą zagrania głównej roli w adaptacji popularnej książki. Szybko znajdzie się w miłosnym trójkącie, a problemów będzie jej nastręczać presja związana z życiem w Hollywood. 

źródło: tvline.com, deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?