Advertisement

Pierwsze zdjęcie z planu 4 sezonu „Sherlocka”!

Współtwórca, scenarzysta i producent wykonawczy, Mark Gatiss, który wciela się również w starszego brata Sherlocka, Mycrofta, dobrze wie, jak podnieść napięcie wśród fanów serialu „Sherlocka”. W zeszłym tygodniu ruszyły zdjęcia do czwartego sezonu serialu, z kolei wczoraj na swoim Twitterze Gatiss opublikował pierwszą fotografię z planu zdjęciowego. Materiał możecie zobaczyć poniżej.

mark getiss twitter

Szczegóły fabuły czwartego sezonu nie są do końca znane. W oficjalnym opisie czytamy, że detektyw (Benedict Cumberbatch) powraca na łono ojczyzny, a Watson (Martin Freeman) i jego żona Mary (Amanda Abbington) przygotowują się do największego wyzwania w ich życiu – zostania rodzicami. Co więcej, Mark Gatiss w ostatnim wywiadzie zdradził, że w nadchodzącym sezonie będzie panować terror i tragedia.  Niestety, aby przekonać się na własnej skórze, co tak naprawdę Gatiss miał na myśli, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Premiera czwartego sezonu odbędzie się prawdopodobnie na początku 2017 roku.

Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?